Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Dobrý den,

 

     vítám Vás na stránkách No. 633 (Virtual) Squadron RAF. Tato virtuální bombardovací peruť vznikla jako spojenecká jednotka Royal Air Force, jejímž primárním úkolem je ničení pozemních a námořních cílů nepřítele. Pro tento účel má ve výzbroji bombardovací letouny spojenců (RAF, USAAF), které jsou k dispozici v PC hře IL2 Sturmovik, IL2 1946 a jejích datadiscích.

 

     No. 633 (Virtual) Squadron RAF se řadí mezi řádné virtuální squadrony RAF s jejich strukturou, hodnostmi i vyznamenáními. Svým bojovým elánem, chce navázat na nejlepší tradice válečných perutí Royal Air Force a v duchu slavné 633. perutě RAF pokračovat v boji s nepřítelem až do jeho definitivní porážky!

 

     Pevně věřím, že si své místo na virtuálním nebi vybojuje  se ctí a odhodláním a nikdy nezavdá příčinu k pochybám o své virtuální existenci.

 

C.O.  633_Holt

 

 

Obrazek

 

 

 

"…Nemohu nabídnout nic než krev, dřinu, slzy a pot. Čekají nás nejtěžší zkoušky. Máme před sebou mnoho, mnoho dlouhých měsíců bojů a utrpení. Tážete se, jaká je naše politika? Odpovídám: Vésti válku na moři, na souši a ve vzduchu s celou mocí a ze všech sil, které nám Bůh může dát. Vésti válku proti obludné tyranii, která nebyla nikdy překonána v ponurém, žalostném seznamu lidských zločinů. To je naše politika. Tážete se jaký je náš cíl? Mohu odpovědět jedním slovem: Vítězství - vítězství stůj co stůj, vítězství přes všechnu hrůzu, vítězství, jakkoli dlouhá a trnitá bude cesta; neboť bez vítězství není života..."

 
                                                                         Winston Churchill, 13.5.1940