Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dobrý den,

 

     vítám Vás na stránkách No. 633 (Virtual) Squadron RAF. Tato virtuální bombardovací peruť vznikla jako spojenecká jednotka Royal Air Force, jejímž primárním úkolem je ničení pozemních a námořních cílů nepřítele. Pro tento účel má ve výzbroji bombardovací letouny spojenců (RAF, USAAF), které jsou k dispozici v PC hře IL2 Sturmovik, IL2 1946 a jejích datadiscích.

 

     No. 633 (Virtual) Squadron RAF se řadí mezi řádné virtuální squadrony RAF s jejich strukturou, hodnostmi i vyznamenáními. Svým bojovým elánem, chce navázat na nejlepší tradice válečných perutí Royal Air Force a v duchu slavné 633. perutě RAF pokračovat v boji s nepřítelem až do jeho definitivní porážky!

 

     Pevně věřím, že si své místo na virtuálním nebi vybojuje  se ctí a odhodláním a nikdy nezavdá příčinu k pochybám o své virtuální existenci.

 

C.O.  633_Holt

 

 

Obrazek

 

 

 

"…Nemohu nabídnout nic než krev, dřinu, slzy a pot. Čekají nás nejtěžší zkoušky. Máme před sebou mnoho, mnoho dlouhých měsíců bojů a utrpení. Tážete se, jaká je naše politika? Odpovídám: Vésti válku na moři, na souši a ve vzduchu s celou mocí a ze všech sil, které nám Bůh může dát. Vésti válku proti obludné tyranii, která nebyla nikdy překonána v ponurém, žalostném seznamu lidských zločinů. To je naše politika. Tážete se jaký je náš cíl? Mohu odpovědět jedním slovem: Vítězství - vítězství stůj co stůj, vítězství přes všechnu hrůzu, vítězství, jakkoli dlouhá a trnitá bude cesta; neboť bez vítězství není života..."

 
                                                                         Winston Churchill, 13.5.1940